LVL:
EUR:
Kalkulators sadarbībā ar valutas-kurss.lv

Sveicināti Cred24,

Konsultante Linda tiešsaistē palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu jūsu finanšu jautājumos.

Bez darba vietas

Ātrais kredīts bez darba vietas palīdzēs operatīvi tikt pie naudas pat gadījumos, ja nav oficiālas un pastāvīgas darba vietas.

  • Netiek prasīta oficiāla darba vieta
  • Nav vajadzīgas izziņas vai apliecinoši dokumenti
  • Nav jābūt fiksētiem ienākumiem
{{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Vai aizņemies atkārtoti?

* Jūsu izvēlētā summa ir 100 EUR ātrais kredīts ar atgriešanas termiņu 1 mēnesis
Aizņemies atbildīgi, salīdzini izdevīgāko vai iepazīsties ar informāciju Kredītu ABC
Precīzi atlasītie piedāvājumi
Sakārto pēc
Saņemšanas laiks 1. kredīts bezmaksas
Sagrupēts pēc:
izdevīgākā atgriešanas maksa
Atdodamā summa
Maksimālā summa Mēneša % likme Pagarināšanas mēneša likme Vecuma ierobežojums Aktivizācijas maksa Darba laiks
{{ providerSite(provider) }} {{provider.kreditalaiks.0}}
Jāatdod €
Saņemt € {{ getLoanAmount(provider.id) }}
{{ provider.maxsumma.0 }}
% {{ provider.pagarlikme.0 }} {{ provider.pasts.0 }} {{ provider.aktmaksa.0 }}
{{ provider.darbadiena.0 }}
{{ provider.brivdiena.0 }}

ATSAUKSMES ({{ provider.commentscount.0 }})

Tuvāk atlasītie piedāvājumi
Sakārto pēc
Saņemšanas laiks 1. kredīts bezmaksas
Sagrupēts pēc:
izdevīgākā atgriešanas maksa
Atdodamā summa
Maksimālā summa Mēneša % likme Pagarināšanas mēneša likme Vecuma ierobežojums Aktivizācijas maksa Darba laiks
{{ providerSite(provider) }} {{provider.kreditalaiks.0}}
Jāatdod €
Saņemt € {{ getLoanAmount(provider.id) }}
{{ provider.maxsumma.0 }}
% {{ provider.pagarlikme.0 }} {{ provider.pasts.0 }} {{ provider.aktmaksa.0 }}
{{ provider.darbadiena.0 }}
{{ provider.brivdiena.0 }}

ATSAUKSMES ({{ provider.commentscount.0 }})

Mēneša standarta un pagarināšanas procentu likmes aprēķinātas saņemot aizdevumu 100 eiro apmērā uz 30 dienām.

Lūdzu, atcerieties - ātrie kredīti februārī ir paredzēti tikai steidzamu īstermiņa vajadzību risināšanai un ir dārgi. Apdomā pirms aizņemies.

Esam neatkarīgs ātro kredītu salīdzinātājs un mūsu sniegtie pakalpojumi ir bezmaksas, tomēr no kreditoriem varam saņemt komisijas.

Cred24 ir Tiim Ltd daļa. Mūsu galvenā biroja adrese ir Dzirnavu 87, Rīga, Latvija.

Vai var aizņemties ja nav oficiālas darba vietas?

Bez darba vietas

Ātrais kredīts bez darba vietas ir laba iespēja risināt īslaicīgas finansiālas problēmas pat tad ja konkrētajā brīdī nav oficiāli noformētas darba vietas. Šādos gadījumos konkrētas aizdevuma veids ir vienīgais risinājums, jo bankas neizsniedz aizdevumus vai kredītlīnijas cilvēkiem, kuriem nav regulāra alga un pastāvīga ienākumu avota. Šī ir ļoti noderīga opcija, jo Latvijā diemžēl ir daudz cilvēku, kuri ir spiesti strādāt neoficiāli, jo darba devējs vai nu nevar vai negrib maksāt nodokļus par saviem darbiniekiem.

2,085
KREDĪTI SALĪDZINĀTI & SAŅEMTI
PALĪDZAM IETAUPĪT KOPŠ 2011. GADA

Jāatzīmē, ka ir pavisam nedaudz aizdevēju, kas izsniedz kredītus ja neesat patstāvīgi nodarbināta persona, jo līdzīgi kā ar kredītiem no 18 gadiem - arī šiem ir paaugstināts risks, ka nauda var netikt atdota. Jāņem vērā, ka aizdevējs pirms izsniegt aizdevumu bez darba vietas var pārbaudīt aizņēmēja kredītvesturi un ja tā ir slikta, tad kredītu var arī neizsniegt. Lai saņemtu naudu ar sliktu vēsturi skatieties šeit.

Lai cik bēdīgi tas nebūt, ekonomiskā situācija Latvijā nav paredzama un mainās teju katru dienu, vienu vārdu sakot, tā nav stabila. Infrastruktūra daudzās vietās ir izjukusi un kamēr tā tiek sakārtot vai ieviesta no jauna – daudzi cilvēki sēž bez darba, vai taisās doties projām uz ārzemēm.

Daudziem cilvēkiem, piemēram celtniekiem, ir sezonāls darbs, kad kā saka, jāstrādā vaiga sviedros kamēr laiks to atļauj, bet piemēram ziemā, kad ārdarbi nav veicami – šīs profesijas pārstāvji uz laiku var palikt bez darba. Šī ir viena no dzīves situācijām, kad kredīts bez darba vietas var būt patiešām noderīgs. Tāpat ir ar tiem, kuri piepelnās ārzemēs, bet atgriežoties Latvijā iekrātie līdzekļi nepietiek līdz nākamajam braucienam peļņā uz citu valsti. Galvenais ir tas lai Jūs savu dzīvesvietu būtu deklarējis Latvijas Republikas teritorijā un tad, neskatoties uz to vai esat students, pensionārs vai bezdarbnieks – varat pieteikties saņemt naudu pie kāda no augstāk esošajā tabulā minētajiem uzņēmumiem.

Svarīgi zināt ir to, ka ja nav regulāru ienākumu – Jūs tik un tā varat saņemt pirmo kredītu bez maksas pie viena no aizdevējiem kuri to piedāvā. Vienīgais nosacījums – jums ir jābūt labai kredītvēsturei, katrā ziņā Jūs nedrīkstat būt parādnieku sarakstā. Tāpat nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs. Gadījumā ja īslaicīgi esat palikuši par bezdarbnieku un Jums ir auto – lielisks risinājums lielākām naudas summām var būt Mogo.

Lai gan ātro kredītu piedāvājums bez darba vietas ir diezgan plašs, ir jāņem vērā fakts, ka ietilpstat riska grupā, kas nozīmē to, ka aizdevējs izskatīs Jūsu pieprasījumu divreiz uzmanīgāk, jo varbūtība, ka naudu atdosiet laicīgi ir daudz mazāka, nekā tad kad ir darbs.

Gadījumā, ja rodas grūtības atmaksāt naudu laicīgi – neiesakam variantu, kad tiek ņemts kredīts pie cita aizdevēja lai atmaksātu parādu pirmajam u.t.t.. Šādā veidā Jūs galu galā nonāksiet situācijā, kuras atrisināšanai būs nepieciešamas lielas finanses soda procentu nomaksāšanai. Vienmēr ir jāizvērtē savas iespējas un jāplāno budžets, jo ja nav darbs, vienmēr pastāvēs risks, ka varat nokavēt atmaksas termiņu, tādēļ padomājat divreiz – varbūt var iztik bez kredīta?

Informāciju sagatavoja: Cred24 Latvija

slot pulsa tanpa potongan | slot gacor | Slot pulsa tanpa potongan | slot deposit pulsa | rebahin