LVL:
EUR:
Kalkulators sadarbībā ar valutas-kurss.lv

Sveicināti Cred24,

Konsultante Linda tiešsaistē palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu jūsu finanšu jautājumos.

No 18 gadiem

Ātrais kredīts ja tev vēl nav 21 gads, bet ir nepieciešama nauda? Nesen esi iekārtojies darbā, bet pirmo algu vēl neesi saņēmis? Šī ir tava iespēja, jo esam atlasījuši labākos aizdevējus, kas izsniedz kredītus arī jauniešiem, kuri tikko ir sasnieguši pilngadību.

{{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Vai aizņemies atkārtoti?

* Jūsu izvēlētā summa ir 100 EUR ātrais kredīts ar atgriešanas termiņu 1 mēnesis
Aizņemies atbildīgi, salīdzini izdevīgāko vai iepazīsties ar informāciju Kredītu ABC
Precīzi atlasītie piedāvājumi
Sakārto pēc
Saņemšanas laiks 1. kredīts bezmaksas
Sagrupēts pēc:
izdevīgākā atgriešanas maksa
Atdodamā summa
Maksimālā summa Mēneša % likme Pagarināšanas mēneša likme Vecuma ierobežojums Aktivizācijas maksa Darba laiks
{{ providerSite(provider) }} {{provider.kreditalaiks.0}}
Jāatdod €
Saņemt € {{ getLoanAmount(provider.id) }}
{{ provider.maxsumma.0 }}
% {{ provider.pagarlikme.0 }} {{ provider.pasts.0 }} {{ provider.aktmaksa.0 }}
{{ provider.darbadiena.0 }}
{{ provider.brivdiena.0 }}

ATSAUKSMES ({{ provider.commentscount.0 }})

Tuvāk atlasītie piedāvājumi
Sakārto pēc
Saņemšanas laiks 1. kredīts bezmaksas
Sagrupēts pēc:
izdevīgākā atgriešanas maksa
Atdodamā summa
Maksimālā summa Mēneša % likme Pagarināšanas mēneša likme Vecuma ierobežojums Aktivizācijas maksa Darba laiks
{{ providerSite(provider) }} {{provider.kreditalaiks.0}}
Jāatdod €
Saņemt € {{ getLoanAmount(provider.id) }}
{{ provider.maxsumma.0 }}
% {{ provider.pagarlikme.0 }} {{ provider.pasts.0 }} {{ provider.aktmaksa.0 }}
{{ provider.darbadiena.0 }}
{{ provider.brivdiena.0 }}

ATSAUKSMES ({{ provider.commentscount.0 }})

Mēneša standarta un pagarināšanas procentu likmes aprēķinātas saņemot aizdevumu 100 eiro apmērā uz 30 dienām.

Lūdzu, atcerieties - ātrie kredīti februārī ir paredzēti tikai steidzamu īstermiņa vajadzību risināšanai un ir dārgi. Apdomā pirms aizņemies.

Esam neatkarīgs ātro kredītu salīdzinātājs un mūsu sniegtie pakalpojumi ir bezmaksas, tomēr no kreditoriem varam saņemt komisijas.

Cred24 ir Tiim Ltd daļa. Mūsu galvenā biroja adrese ir Dzirnavu 87, Rīga, Latvija.

Vai aizņemties no 18 gadiem ir reāli?

No 18 gadiem

Naudas līdzekļi tiko pilngadību sasniegušajiem jauniešiem nav viegli pieejami, tomēr ir daži aizdevēji, kas šādu iespēju piedāvā. Viņu ir maz, tādēļ, ka jauniešiem, kuri vēl nav sasnieguši 20 vai 21 gadu vecumu visbiežāk nav ne regulāri ienākumi ne kredītvēsture, attiecīgi pastāv lielāks risks, ka aizdevums var netikt atdots. Kredīts no 18 gadu vecuma caurmērā ir pieejams visiem, kas ir pastāvīgi Latvijas iedzīvotāji un obligāti ir jābūt atvērtam norēķinu kontam kādā no Latvijas bankām – lai ir uz ko pārskaitīt aizņēmumu.

2,077
KREDĪTI SALĪDZINĀTI & SAŅEMTI
PALĪDZAM IETAUPĪT KOPŠ 2011. GADA

Vislabāk ja konts ir atvērts šādās bankās: Swedbank, SEB, Nordea, Citadele, DnB, Ge Money vai Norvik – uz šīm bankām lielākā daļa aizdevēju naudu var pārskaitīt jau 15 minūšu laikā, uz citām bankām pārskaitījums var ilgt vairāk.

Pašlaik Latvijā to uzņēmumu skaits, kuri piedāvā šo aizdevuma veidu nav pārāk daudz, neskatoties uz to – kompānijas maina savas stratēģijas un mēs sekojam tām līdzi lai šajā sadaļā atrastos tieši tie aizdevēji, kuri piedāvā kredītu tiko pilngadību sasniegušiem jauniešiem.

Kā redzams tabulā tad maksimālā summa ko varat saņemt ir 1500 Ls, un tas viss 15 minūšu laikā ar atmaksas termiņu 30 dienas. Tātad, ja esat tikko iekārtojušies darbā un vajag kādu lieku „kapeiciņu” līdz algai – tā var būt Jūsu iespēja. Varbūtība, ka aizdevums tiks atteikt ir ļoti maza, jo Jums pavisam noteikti vēl nav sabojāta kredītvēsture, kas nozīmē to, ka tas ir Jūsu pirmais un ļoti atblidīgais solis šajā lauciņā. Tam ir jābūt apzinātam un labi apdomātam, jo ja, varbūt esat nolēmis aizņemties un neatdot, tad ziniet, ka tas ietekmēs visu turpmāko dzīvi. Piemēram, ja jaunībā būsiet iekļuvis parādnieku sarakstā un ja paliekto vecāks būsiet nolēmis igādāties dzīvokli, kuri kā zināms mūsdienās ir dārgi un lai tos nopirktu lielākoties vajag ņemt kredītu – šī iespēja Jums būs liegta. Šāda situācija var gadīties arī ātrāk, jo esot 18 gadus vecs, noteikti, sākat kārtot autovadītāja apliecību, un ja šajā laikā paņemat naudu pie kāda no aizdevējiem un neatgriežat, bet pēc laika vēlēsieties pirkt auto līzingā – Jums to atteiks. Tādēļ padomājat par savu nākotni pirms aizņematies.

Ja gadījumā esat saņēmuši atteikumu no augstākminētajiem uzņēmumiem, kas ir maz ticams, vēl viens variants saņemt kredītu ir palūgt, piemēram, vecākajai māsai, vai brālim, varbūt draugam, kuram ir 19, 20 vai 21 gads? Kā zināms – šajā vecumā saņemt aizdevumu ir daudz vienkāršāk, jo sākot ar otru pilngadību iespējas kredītpakalpojumu sfērā ir daudz lielākas.

Kredīti no 18 gadiem pieejami ikvienam Latvijas Republikas pilsonim kuram nav nekādu parādsaistību citā nebanku un banku iestādēs. Pieteikties un saņemt aizdevumu iespējams internetā ar nosacījumu, ka ir aktīvs telefona pieslēgus un atvērts konts kādā no Latvijas bankām ar vismaz 1 santīmu, kurš būs jāiztērē lai aktivizēto kontu reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Cred24 komanda iesaka ļoti apdomāt pirms kārdinājuma aizņemties un izvērtēt savas iespējas atdot līdzekļus laikā!

Informāciju sagatavoja: Cred24 Latvija

slot pulsa tanpa potongan | slot gacor | Slot pulsa tanpa potongan | slot deposit pulsa | rebahin