LVL:
EUR:
Kalkulators sadarbībā ar valutas-kurss.lv

Sveicināti Cred24,

Konsultante Linda tiešsaistē palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu jūsu finanšu jautājumos.

		

Par CreamCredit

Creamcredit.lv ir finanšu ekspertu komanda, kas savus pakalpojumus rūpīgi pielāgo katra klienta vajadzībām. Katrs piedāvājums tiek unikāli izstrādāts un pilnībā pielāgots Jūsu situācijai un iespējām.

Kas nepieciešams, lai noformētu aizdevumu?

Lai saņemtu kredītu lietotājam jābūt vecumā no 20-75 gadiem un tā pastāvīgajai dzīves vietai jābūt Latvijas republikai un , protams, lietotājam ir nepieciešams mobilais telefons. Katram lietotājam būs nepieciešams aizpildīt veidlapu, lai saņemtu auzdevumu, taču tas neaizņem daudz laika, jo veidlapu sastāda tikai pamata informāciju par aizdevuma ņēmēju. Kad veidlapa sekmīgi aizpildīta tiešsaistē, Jums ir jāapstiprina reģistrācija izmantojot vertifikācijas sistēmu INSTANTOR. Instantor ir sistēma, kas ļauj īpaši pārbaudīt Jūsu datus, kad esat nosūtījuši pieprasījumu kredīta saņemšanai. Šī sistēma vienlaikus palīdz izskaust situāciju, kad kāds cits, nelegāli izmantojot Jūsu datus, var saņemt kredītu uz Jūsu vārda. Viss process kopumā aizņems Jums ne vairāk kā 5 minūtas Jūsu dārgā laika, savukārt mūsu darbinieki divu minūšu laikā sniegs Jums pielāgotu finanšu piedāvājumu.

Maksimālā aidevuma summa ir līdz 10 000 eiro ar apmaksas termiņu līdz 36 mēnešiem.

Ja esat Swedbank, Norvik Bankas, Luminor vai Banka Citadele klients – kredīta izsniegšana aizņems ne vairāk par 15 minūtēm.

Jāņem vērā, ka kredītam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, bet pieteikuma izskatīšana notiks aizdevēja darba laika ietvaros, kas ir darba dienās no 8.00 līdz 22.00, bet brīvdienās – no 10.00 līdz 20.00.

Atsauksmes un komentāri

Atsauksmes par

Atsauksmes vēl nav saņemtas

Cred24 neatbild par šajā lapā pievienotajām atsauksmēm. Vispārējo noteikumu un ētikas normu neievērošanas gadījumā, Cred24 patur tiesības slēgt pieeju komentāriem un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pievieno savu atsauksmi!

Vērtējums:


CreamCredit kontaktinformācija

CreamCredit adrese un telefons

Uriekstes iela 2a -24,


Rīga, LV-1005, Latvija

Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 27231100

E-pasts: [email protected]

Darba laiks

P-P 08:00-22:00
S-S 10:00-20:00

Dati par aizdevēju

SIA Creamfinance Latvia

Reģistrācijas numurs: 40103283854
Licence: Nr. Nr. NK-2016-017
, reģistrēts