LVL:
EUR:
Kalkulators sadarbībā ar valutas-kurss.lv

Sveicināti Cred24,

Konsultante Linda tiešsaistē palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu jūsu finanšu jautājumos.

		
Ferratum

www.ferratum.lv

Pirmais aizdevums ar 50% atlaidi

Aizdevums sākot no € 10

Par Ferratum

Aizdevējs Latvijā darbojas kopš 2007. gada, un ir draudzīgs uzņēmums visiem – piedāvājumā īstermiņa aizdevumi, patēriņa kredīti, kā arī kredītlimits. Šis starptautiskais uzņēmums ir arī Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs, kas nozīme to, ka kredītu izsniegšana balstās uz labās prakses standartiem, kas nodrošina augstu apkalpošanas līmeni un klientu datu drošību.

Kas nepieciešams, lai saņemtu aizdevumu?

Ferratum aizdevums pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 75 gadu vecumam.

Latvijā Ferratum piedāvā aizņemties līdz 350 € jauniem un līdz 400 € esošiem klientiem, kā arī pirmo kredītu līdz 350 € bez maksas.

Piesakoties aizdevumam pirmoreiz, Jūs varat saņemt Īstermiņa aizdevumu, kas nepārsniedz 350 Eiro vai Kredītlimitam ar maksimālo summu līdz 800 Eiro.

Aizņemoties atkārtoti Ferratum Bank ltd., Jums būs iespēja pieteikties Īstermiņa aizdevumam līdz 400 Eiro apmērā, Patēriņa kredītam līdz pat 1500 Eiro ar termiņu līdz vienam gadam vai Kredītlimitam līdz 1500 Eiro apmērā.

Kredīta saņemšanas laiks

Cik ātri saņemsiet aizdevumu savā bankas kontā, lielā mērā atkarīgs no konkrētās bankas, tomēr visātrākie ir pārskaitījumi vienas bankas ietvaros – parasti pārskaitījums tiek veikts 30 minūšu laikā.

Aizdevēja konti atvērti šādās bankās: Swedbank, Nordea, Citadele.

Papildu iespējas

Ferratum misija – ‘’Vairāk nekā nauda’’ nozīmē, ka aizdevējs augstu vērtē ikvienu klientu, ieviešot saprotamus un viegli pieejamus dažāda apmēra aizdevumus, nodrošinot darījumu konfidencialitāti un klientu datu drošību.

Atsauksmes un komentāri

Atsauksmes par Ferratum

 • Šis arī slikts aizdevējs, reģistrējies, tad viņi tev zvana, jautā visādus komisāra jautājumus, cik gadi, kad vārda diena, kad dzimis un pēc sarunas atnāk sms, ka kredīts diemžēl atteikts, kā viņi kko analizē, hvz…

    Autors: Andris Silčenkovs, Pievienots: 29. 03. 2015
 • Ļoti neatsaucīga iestāde. Nekāda info par esošo kredīta atlikumu vai pagarināšanu. Klienta profilā informācija vispār netiek atjaunota. Zvana un draud ar kaut kādām mistiskajām summām.

    Autors: Edmunds, Pievienots: 19. 02. 2015
 • Papildināšu par tiem 3 . gadiem – Tagat man vairs neviens kredīts nedod aizdevumu .

    Autors: Eriks, Pievienots: 11. 02. 2015
 • Loti neapmierināts esmu – pirms vairākiem gadiem ņēmu kredītu , bija man aizkavēšanās ar atmaksu , beigās visu nomaksāju . Pēc 3.gadiem sāka mani meklēt Julianus inkaso , sāka draudēt ka būšu melnajā sarakstā ja neatdošu viņiem kautkādus mistiskus 130 eiro -protams nācās atdot arī tos . Ar Ferratum itkā visu sarunāju visu atdevu pēc 3 gadiem izrādās kautkas nebija līdz galam samaksāts un 3.gadu laikā no ferratum nesaņēmu ne ziņu . Uzkatu ka tā ir savā ziņā krāpšana .

    Autors: Eriks, Pievienots: 11. 02. 2015
 • Ļoti operatīvs aizdevējs. Vairākkārt izmantoju pakalpojumu. Atgriežot pirms termiņa piezvanu un man sniedz izsmeļošu atbildi par maniem maksājumiem. Arī mobilajā telefonā tūliņ ir visi apstiprinājumi gan par aizņēmumu, gan par atmaksu. Tiek piešķirtas arī atlaides.
  Paldies par palīdzību!

    Autors: Lelde, Pievienots: 03. 01. 2015
 • Nesaprotams uzņēmums. Piedāva 1. kredītu līdz 250 Eur bez maksas. Divas reizes atteica, iemesls bija pārāk smieklīgs, lai es to atstāstītu. Trešajā reizē man piedāvāja ņemt 50 Eur, no kura es protams atteicos. Mājas lapa ik pa laikam nogukoja, kā arī čata serviss strādā izcili lēni. Pusi dienas nočakarējos veltīgi ! Tur visa sistēma ir sapuvusi.

    Autors: Aivars, Pievienots: 27. 08. 2014
 • Labs un atsaucīgs serviss un pretīmnākoša attieksme. Cena vienīgi varēja būt nedaudz zemāka, bet kopumā labākie aizdevēji no tiem ko esmu izmantojis

    Autors: Valērijs, Pievienots: 07. 08. 2014
 • Man bija pozitīva pieredze. Izmantoju pirmo bezmaksas aizdevumu, jo vajadzēja zobus salabot, kas bija ļoti dārgi un nevarēja vairs atlikt. Tādos gadījumos bezmaksas ātrais kredīts manuprāt ir labākais variants. No divām algām vismaz var atlikt, no vienas nesanāk.

    Autors: Laimdota, Pievienots: 15. 04. 2013

Cred24 neatbild par šajā lapā pievienotajām atsauksmēm. Vispārējo noteikumu un ētikas normu neievērošanas gadījumā, Cred24 patur tiesības slēgt pieeju komentāriem un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pievieno savu atsauksmi!

Vērtējums:


Ferratum kontaktinformācija

Ferratum adrese un telefons

Merķeļa iela 21, 301. kab.,
Rīga, LV-1050
Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 66100023

E-pasts: [email protected]
Skype: ferratum.latvia

Darba laiks

P-P 08:00-20:00
S-S 09:00-18:00

Dati par aizdevēju

Reģistrācijas numurs: 40003893531
Licence: Nr. NK-2011-023.
ferratum.lv, reģistrēts 2009-10-27
ns10.dnsmadeeasy.com
ns11.dnsmadeeasy.com
slot pulsa tanpa potongan | slot gacor | Slot pulsa tanpa potongan | slot deposit pulsa | rebahin