LVL:
EUR:
Kalkulators sadarbībā ar valutas-kurss.lv

Sveicināti Cred24,

Konsultante Linda tiešsaistē palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu jūsu finanšu jautājumos.

		
GreenCredit

www.greencredit.lv

Ātrais kredīts internetā līdz € 300

Reģistrācijas maksa € 0.01

Par GreenCredit

Greencreditdrošs un stabils uzņēmums, kas piedāvā ātros īstermiņa aizdevumus. Aizdevējs ir kā Ziemassvētku eglīte – zaļš un draudzīgs visu gadu! Būdams viens no populārākajiem Latvijā, izpelnījies daudzu finansiālās grūtībās nonākušu cilvēku uzticību. Izsniegtajiem aizdevumiem ir zemas procentu un pagarināšanas likmes.

Šis starptautiskais uzņēmums ir arī Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, kas nozīme to ka kredītu izsniegšana balstās uz labās prakses standartiem, kuri nodrošina augstu apkalpošanas līmeni un klientu datu drošību.

Kas nepieciešams, lai noformētu aizdevumu?

Lai saņemtu kredītu ir nepieciešams mobilais telefons, elektroniskais pasts un norēķinu konts vienā no Latvijas bankām. Kā arī nedrīkst būt kredītmaksājumu kavējumi vai parādsaistību pārkāpumi citās kredītiestādēs. Aizdevums pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 21 – 75 gadu vecumam.

Pieejamā aizdevuma summa – no 50 līdz 435 EUR, atmaksas termiņš – 5 līdz 30 dienas. Pirmajā aizņemšanās reizē iespējams saņemt līdz 300 EUR lielu aizdevumu.

Kredīta saņemšanas laiks

Ja esat Swedbank, DNB Nord vai Banka Citadele klients – kredīta izsniegšana aizņems ne vairāk par 10 minūtēm. 

Jāņem vērā, ka kredītam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, bet pieteikuma izskatīšana notiks aizdevēja darba laika ietvaros, kas ir darba dienās no 8.00 līdz 21.00, bet brīvdienās – no 10.00 līdz 18.00.

Papildu iespējas

Kredītdevējs lepojas ar ātru pieteikuma izskatīšanu un lēmuma pieņemšanu, kā arī zemajām procentu likmēm un draudzīgo atmaksas termiņa pagarinājuma maksu.

Atsauksmes un komentāri

Atsauksmes par Greencredit

 • Vislabākā ātro kredītu kompānija. Izanalizē, aprunājas ar klientu, laipna attieksme. Vajag laikā atdot kredītu un jebkura kredītu kompānija būs LABA ! Nevajag uz GREENCREDIT liet indi, SUPER, PERFEKTA kompānija, lai viņiem daudz labu klientu !

    Autors: Mareks, Pievienots: 19. 08. 2015
 • в сравнении с многими другими компаниями, пошли мне на уступки и списали 50% штрафных санкций, так же остался доволен качеством обслуживания

    Autors: Dmitrijs, Pievienots: 23. 05. 2013
 • neko labu nevaru pateikt. Bija problēmas atmaksāt un nekādas pretimnākšanas no viņu puses, takā pret noziedznieku izturējās.

    Autors: PļēgursNr1, Pievienots: 10. 04. 2013
 • varu salidzinat ar piem. Smscredit un serviss greencredit bija daudz atsaucigaks.

    Autors: Tante, Pievienots: 02. 04. 2013

Cred24 neatbild par šajā lapā pievienotajām atsauksmēm. Vispārējo noteikumu un ētikas normu neievērošanas gadījumā, Cred24 patur tiesības slēgt pieeju komentāriem un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pievieno savu atsauksmi!

Vērtējums:


LNKA

GreenCredit kontaktinformācija

GreenCredit adrese un telefons

Zemitāna iela 2b,
Rīga, LV-1012
Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 67885575

E-pasts: [email protected]

Darba laiks

P-P 8:00-21:00
S-S 10:00-18:00

Dati par aizdevēju

SIA "Greencredit"

Reģistrācijas numurs: 40103298741
Licence: Nr. NK-2012-007
greencredit.lv, reģistrēts 2010-06-01
ns.e-lietuva.lt
ns2.e-lietuva.lt
slot pulsa tanpa potongan | slot gacor | Slot pulsa tanpa potongan | slot deposit pulsa | rebahin