LVL:
EUR:
Kalkulators sadarbībā ar valutas-kurss.lv

Sveicināti Cred24,

Konsultante Linda tiešsaistē palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu jūsu finanšu jautājumos.

		
LatCredit

www.latcredit.lv

Aizdevums līdz € 300 bez maksas

Nauda kontā jau 15 minūšu laikā

Par LatCredit

LatCredit ātrais kredīts ir daudziem pazīstamā "Lateko līzings" produkts. Lai gan šis aizdevējs pagaidām nav guvis lielu popularitāti – tā uzticamību garantē kopējais uzņēmuma tēls jau vairāku gadu garumā.

Kas nepieciešams, lai noformētu aizdevumu?

Lai saņemtu kredītu, jāatbilst dažām prasībām – jābūt Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem.

Līdzīgi kā tas ir pie citiem aizdevējiem, LatCredit aizdevums pieejams bez ķīlas, galvotāja un citu formalitāšu kārtošanas. Pirmajā aizņemšanās reizē maksimālā kredīta summa būs 300 EUR, un otrajā kredīta noformēšanas reizi maksimālais pieejamais aizdevums ir 500 EUR.

Kredīta saņemšanas laiks

Klienti ar bankas kontu Swedbank, SEB banka, Citadele, DNB bankā naudu saņems 10 – 15 minūšu laikā. Ja konts ir citā bankā, naudas saņemšana var ilgt 1 – 3 dienas.

Ja vēlies kredītu saņemt pēc iespējas ātrāk, arī reģistrācijas maksu EUR 0,01 apmērā pārskaiti uz tās bankas kontu, kurā ir arī Tavs konts. Tā ir garantija, ka arī kredīts Tavā rīcībā būs, cik drīz vien iespējams.

Papildu iespējas 

LatCredit neatpaliek no citiem, piedāvājot pirmo kredītu bez maksas un citus bonusus akciju veidā. Piemēram, klientiem tiek nodrošināta iespēja uzkrāt atlaidi – katrs atdots aizdevums nozīmē par 5% lielāku atlaidi nākamajam kredītam. Turklāt tā nav īslaicīga akcija – uzkrātā atlaide saglabājas vienmēr. Vienīgais izņēmums ir nenokārtotas parādsaistības.

Atsauksmes un komentāri

Atsauksmes par LatCredit

  • Pagaidaam vislabaakais ,eertaakais un kas nav mazsvariigi – leets.

      Autors: vesamiera, Pievienots: 25. 02. 2015
  • ja nosaukumu „latcredit” izanalizē pēc numeroloģijas tad ir vērojama pozitīva enerģija. Ja paskatos makā tad tur gan nekā pzotiva nava… tikai zirnekļu tīkli.

      Autors: Fenšui, Pievienots: 17. 06. 2013

Cred24 neatbild par šajā lapā pievienotajām atsauksmēm. Vispārējo noteikumu un ētikas normu neievērošanas gadījumā, Cred24 patur tiesības slēgt pieeju komentāriem un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pievieno savu atsauksmi!

Vērtējums:


LatCredit kontaktinformācija

LatCredit adrese un telefons

Krustpils iela 12,
Rīga, LV-1073
Klientu apkalpošanas tālrunis:
(+371) 66100090

E-pasts: [email protected]
Skype: latcredit.lv

Darba laiks

P-P 08:00-22:00
S-S 10:00 - 20:00

Dati par aizdevēju

LATEKO LĪZINGS AS

Reģistrācijas numurs: 40003366651
Licence: Nr. NK-2012-020
latcredit.lv, reģistrēts 2012-06-28
ns.itnova.lv
ns.itnova.lv
slot pulsa tanpa potongan | slot gacor | Slot pulsa tanpa potongan | slot deposit pulsa | rebahin