LVL:
EUR:
Kalkulators sadarbībā ar valutas-kurss.lv

Sveicināti Cred24,

Konsultante Linda tiešsaistē palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu jūsu finanšu jautājumos.

SMS Kredīts bez ķīlas

SMS Kredīts bez ķīlas ļauj saņemt aizdevumu ātri un bez liekiem apgrūtinājumiem. Atliek tikai izvēlēties!

  • Nekādas ķīlas
  • Nekādu galvojumu
  • Nekādu garu formalitāšu
{{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Vai aizņemies atkārtoti?

* Jūsu izvēlētā summa ir 100 EUR ātrais kredīts ar atgriešanas termiņu 1 mēnesis
Aizņemies atbildīgi, salīdzini izdevīgāko vai iepazīsties ar informāciju Kredītu ABC
Precīzi atlasītie piedāvājumi
Sakārto pēc
Saņemšanas laiks 1. kredīts bezmaksas
Sagrupēts pēc:
izdevīgākā atgriešanas maksa
Atdodamā summa
Maksimālā summa Mēneša % likme Pagarināšanas mēneša likme Vecuma ierobežojums Aktivizācijas maksa Darba laiks
{{ providerSite(provider) }} {{provider.kreditalaiks.0}}
Jāatdod €
Saņemt € {{ getLoanAmount(provider.id) }}
{{ provider.maxsumma.0 }}
% {{ provider.pagarlikme.0 }} {{ provider.pasts.0 }} {{ provider.aktmaksa.0 }}
{{ provider.darbadiena.0 }}
{{ provider.brivdiena.0 }}

ATSAUKSMES ({{ provider.commentscount.0 }})

Tuvāk atlasītie piedāvājumi
Sakārto pēc
Saņemšanas laiks 1. kredīts bezmaksas
Sagrupēts pēc:
izdevīgākā atgriešanas maksa
Atdodamā summa
Maksimālā summa Mēneša % likme Pagarināšanas mēneša likme Vecuma ierobežojums Aktivizācijas maksa Darba laiks
{{ providerSite(provider) }} {{provider.kreditalaiks.0}}
Jāatdod €
Saņemt € {{ getLoanAmount(provider.id) }}
{{ provider.maxsumma.0 }}
% {{ provider.pagarlikme.0 }} {{ provider.pasts.0 }} {{ provider.aktmaksa.0 }}
{{ provider.darbadiena.0 }}
{{ provider.brivdiena.0 }}

ATSAUKSMES ({{ provider.commentscount.0 }})

Mēneša standarta un pagarināšanas procentu likmes aprēķinātas saņemot aizdevumu 100 eiro apmērā uz 30 dienām.

Lūdzu, atcerieties - ātrie kredīti februārī ir paredzēti tikai steidzamu īstermiņa vajadzību risināšanai un ir dārgi. Apdomā pirms aizņemies.

Esam neatkarīgs ātro kredītu salīdzinātājs un mūsu sniegtie pakalpojumi ir bezmaksas, tomēr no kreditoriem varam saņemt komisijas.

Cred24 ir Tiim Ltd daļa. Mūsu galvenā biroja adrese ir Dzirnavu 87, Rīga, Latvija.

Kredīts bez formalitātem un galvojuma

SMS Kredīts bez ķīlas

SMS Kredīts bez ķīlas – ātrāki par ātru, labākie nosacījumi un nauda tavas izvēlētās bankas kontā nonāks, ātrākais, 10 minūšu laikā. Šis ir visefektīvākais un ātrākais risinājums, kad steidzami ir nepieciešama nauda, taču šāda veida kredītus šobrīd Latvijā izsniedz neskaitāmi kreditori. Kā vienu no viņiem varam minēt Green Credit. Kā tad zināt, kurš ir tas piemērotākais, izdevīgākais un labākais? Tam esam domāti mēs – Cred24 kredītu eksperti. Mēs regulāri analizējam populārāko sms kredītu piedāvājumus, lai palīdzētu saprast kurš naudas saņemšanas veids izmantojot mobilo telefonu Jums ir vispiemērotākais.

2,079
KREDĪTI SALĪDZINĀTI & SAŅEMTI
PALĪDZAM IETAUPĪT KOPŠ 2011. GADA

Latvijā ļoti iecienīts pakalpojums ir SMS kredīts bez darba vietas, kas ļauj ātri saņemt naudiņu arī tiem cilvēkiem, kuriem nav oficiālas darba vietas, bet kaut kādi ienākumi tomēr ir un, kā zināms, tādu cilvēku pie mums nav mazums. Līdzīgi ir ar naudas izsniegšanu priekš jauniešiem, kuri tikko sasnieguši pilngadību, pēc kuriem arī ir liels pieprasījums, bet piedāvājumi krietni mazāk un tos attiecīgi nav tik viegli atrast. Tam tad lieti noderēs mūsu apkopotie aizdevēji, pie kuriem var atrast kurš ir izdevīgākais kredīts no 18 gadiem.

Šo kredīta veidu varētu arī nosaukt par banku mobilajā telefonā. Jo ja vien esat reģistrējušies pie kāda no aizdevējiem un pirms tam bez kavējumiem atmaksājuši aizdevumu – atliks nosūtīt tikai vienu sms un pēc dažām minūtēm jau būsiet tikuši pie naudas.

Iedomājaties situāciju – Jūs dzīvojat ārpus Rīgas un pa ceļam uz darbu, tieši algas dienā beidzas benzīns. Izbraukt tukšu bāku, protams, nav „veselīgi” ne Jums, ne mašīnai, bet nu bija nolemts riskēt un braukt uz darbu, jo šodien taču alga. Tā nu gadījies, ka auto noslāpa 200m no uzpildes stacijas. Makā ne santīma, bet telefonam pieslēgums. Ideja! Sūtam SMS un stopējam kādu lai palīdz aizstumt auto līdz benzīntankam. Apstājas otrā stopētā mašīna, viss tiek sarunāts un piestumjot auto pie benzīntanka nauda jau ir kontā. Ielejam degvielu, samaksājam un braucam uz darbu. Rezultāta nokavējam darbu tikai 20 minūtes un pie pusdiengalda priekš kolēģiem ir gatavs stāsts par saviem šī rīta piedzīvojumiem. Lūk kā SMS aizdevums var palīdzēt visdažādākajās dzīves situācijās!

Runājot par pašu aizdevuma izsniegšanas veidu – tas ir jauns un moderns mūsdienu tehnoloģiju risinājums, kurš kā jebkura elektroniska vai tehniska lieta atvieglo mums dzīvi un palīdz rast risinājumu dažādos standarta un nestandarta brīžos, kad vajag naudu.

Ja iespēju aizņemties nosūtot īsziņu pielīdzina pie citiem atlases kritērijiem, tad no visiem Latvijā esošajiem nebanku kreditētājiem to piedāvā 70%. Tas nozīmē, ka varat aizņemties naudu izmantojot savu mobilo telefonu arī tad ja Jums ir negatīva kredītvēsture, nav patstāvīgas darba vietas vai arī tad, ja tikko ir sasniegta pilngadība.

Daudzi raksta, ka ātrais sms kredīts internetā ir pieejams neizejot no mājām, bet pēc Cred24 domām, tas ir visvairāk nepieciešams un ērti saņemams tieši tad ka neesat mājas, jo mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, tāpat kā maks, telefons taču vienmēr ir pa rokai.

Jāapzinās fakts, ka šis aizņemšanās veids nav un nevar būt par ilglaicīgu naudas problēmu risinājumu, laicīgi tas kā jebkurš cits aizdevums ir jāizvērtē atbildīgi ņemot vērā savas iespējas to atgriezt laicīgi.

Neskatoties uz to ka mūsu komanda iesaka ātro kreditu neparadzētu situāciju atrisināšanai – mēs saprotam arī to ka šis risinājums var būt tikai īslaicīgs, tādēļ esiet atbildīgi savos lēmumos!

Informāciju sagatavoja: Cred24 Latvija

slot pulsa tanpa potongan | slot gacor | Slot pulsa tanpa potongan | slot deposit pulsa | rebahin